top of page

PAR NAKTSMIERAM

Naktsmieram ir zīdaiņu un bērnu miega konsultācijas. Konsultācijas piemērotas bērniņiem no dzimšanas līdz pat pirmsskolas vecumam. Galvenais mērķis ir atgūt ģimenēs naktsmieru, nodibinot veselīgus miega paradumus.

 

Naktsmieram piedāvā konsultācijas, individuāla miega plāna izstrādi, atbalstu tā ieviešanā, organizē video lekcijas, kā arī piedalās publiskās lekcijās jaunajiem un topošajiem vecākiem.

 

Lai kļūtu par sertificētu zīdaiņu un bērnu miega speciālisti, tika apgūta miega konsultanta programma Ģimenes Miega Institūtā (Family Sleep Institute), kas dibināts ASV. Bērnu miega konsultanta programma piedāvā apgūt uz zinātniskiem pētījumiem un praktiskas pieredzes balstītu mācību programmu, kuru praksē var pielietot no dzimšanas līdz pat pirmsskolas vecuma bērniem, lai atrisinātu miega problēmas. Tā kā katrs bērniņš, kā arī viņa  ģimenes vērtības ir citādākas, ir svarīgi pielāgoties tām, piedāvājot atbilstošu risinājumu. Mācību pamatā ir atbalstīt bērnam drošus apstākļus. Programmas ietvaros tika apgūti zīdīšanas pamatu, kā arī pēkšņās nāves sindroma (SIDS) kurss. Kopumā, lai iegūtu sertifikātu, tiek pavadītas vidēji 250+ stundas mācību vielas apgūšanai, kas ir 3 reizes vairāk kā piedāvā citas programmas. Saņemot šo sertifikācijas zīmi, Ģimenes Miega Institūts sniedz man atļauju oficiāli strādāt šajā jomā.

Family Sleep Institute sertifikāts

Zīdīšanas pamatu kursa sertifikāts

Pēkšņās nāves sindroma kursa sertifikāts

Jaundzimušā miega kursa sertifikāts

"ADHD un miegs" kursa sertifikāts

Untitled-2.png
bottom of page